Doplněk stravy

Uroval MANOSA + enzymy 30 tablet

Značka: UROVAL
  • Originální kombinace extraktu z kanadských brusinek s obsahem proanthokyanidinů, monosacharidu D-manosy a enzymů bromelainu a trypsinu.
369

Cena za 100 g: 2 027 Kč

O produktu: Uroval MANOSA + enzymy 30 tablet

50113242

Úvod

Unikátní spojení extraktu kanadských brusinek, monosacharidu D-manosa a enzymů bromelain a trypsin.

  • extrakt kanadských brusinek (klikva velkoplodá) s vysokým obsahem proanthokyanidinů (36 mg PAC v denní dávce 5 tablet)
  • D-manosa je monosacharid, který se po požití prakticky nemetabolizuje, snadno se vstřebává do krve, odkud je filtrován ledvinami do moči, kde znemožňuje bakteriím typu Escherichia coli přichycení na povrchu stěn močových cest
  • enzymy bromelain a trypsin patří do skupiny enzymů tzv. proteáz, trypsin (serinová proteáza) je jedním z trávicích enzymů nacházejících se ve dvanácterníku, bromelain (cysteinová proteáza) se získává z ananasu, obsažené enzymy podporují působení D-manosy a proanthokyanidinů

Dávkování

Užívejte 1-2 tablety 2-3x denně 20 minut před jídlem. Maximální denní dávka je 5 tablet. Tabletu zapijte dostatečným množstvím vody. Při urologických potížích je doporučován zvýšený příjem tekutin! Přípravek je vhodný také k dlouhodobému užívání.


Složení

D-manosa 100 mg, brusinkový extrakt 72 mg (odpovídá 7,2 mg PAC), bromelain 100 mg, trypsin 50 mg v jedné tabletě.

Želatina, protispékavá látka (mikrokrystalická celulóza), D-manosa, bromelain, brusinkový extrakt, trypsin, protispékavá látka (stearát hořečnatý), potahová látka (glycerin).

 


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. O užívání během těhotenství a kojení se poraďte se svým lékařem! Pokud nedojde ke zlepšení stavu do tří až pěti dnů, navštivte svého lékaře. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.