Wolfberry Vanilkový lusk BIO 1 ks

Potraviny a nápoje

Značka: WOLFBERRY
Wolfberry Vanilkový lusk BIO 1 ks je aromatická tobolka s typickou sladkou chutí a vůní. Její černá zrníčka dodají přírodní vanilkové aroma sladkým jídlům i nápojům.
Akce 3 za cenu 2 Při nákupu 3 vybraných produktů značky Wolfberry v libovolné kombinaci získáte nejlevnější za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022, nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

Cena za 1 kus: 129 Kč

O produktu

50119147

Správný a poctivý recept si zaslouží pravou vanilku. Wolfberry Vanilkový lusk BIO 1 ks je aromatická tobolka s typickou vůní, která povýší chuť Vašich dezertů, krémů, zmrzliny či pečeného cukroví na skutečné lahůdky. Nejcennější částí vanilkového lusku je dřeň, kterou tvoří černá zrníčka, jež se po vyškrábnutí používají jako přísada do zmiňovaných sladkých pochoutek. Vanilkové lusky zbavené dřeně můžete také vyluhovat ve svařeném víně nebo macerovat ve třtinovém rumu. Tak si připravíte další výbornou přísadu do sladkých krémů a dezertů. V neposlední řadě lze lusk použít pro ovonění klasického cukru vložením do dózy na několik dnů. 

Hlavní vlastnosti:

  • vynikající přírodní ingredience do sladkých jídel i nápojů
  • vydrží čerstvá až 2 roky
  • bez lepku

Složení

Sušený plod BIO vanilky v celku 100 %.

Použití

Vanilkový lusk podélně rozřízneme a tupou stranou nože vyškrábeme zrníčka z obou polovin lusku. Zrníčka vanilky se používají jako přísada do sladkých pokrmů. Pro ovonění klasického cukru do něj vložíme plod vanilky na několik dnů. Po následném omytí je lusk připraven k dalšímu použití. Lze jej použít vícekrát.

Upozornění

Případný bílý povlak na povrchu pak není na závadu. Jedná se o krystalizující vanilin.

Nejlepší způsob skladování je ve vakuovém balení, kde vanilka vydrží čerstvá až 2 roky. Po rozbalení vanilkový lusk doporučujeme uzavřít do skleněné nádoby, kterou je potřeba pravidelně odvětrávat. Pokud i tak vanilkové lusky vyschnou, lze je před použitím krátce ponořit do teplé vody, aby opět změkly. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.