516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Vichy Ideál Soleil Krém proti tmavým skvrnám SPF 50+ 50 ml

Vyprodáno
Vichy Ideál Soleil Krém proti tmavým skvrnám SPF 50+ 50 ml

Vichy Ideál Soleil Krém proti tmavým skvrnám SPF 50+ 50 ml

50105555
Kosmetika
429 Kč
Vichy

Akce 3 za cenu 2. Při nákupu libovolné kombinace 3 produktů značky Vichy řady Ideal Soleil Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku.

Akce platí do 30. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob.  Podmínky akce

Krém proti tmavým skvrnám sjednocuje pleť již po prvním použití. Nabízí vysokou sluneční ochranu SPF 50+. Vhodný pro každodenní použití na obličej, krk a dekolt.

Zobrazit kategorii SPF 50+ » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Tmavé skvrny v obličeji trápí tisíce lidí. Krém Anti Dark Spot od Vichy napomáhá ke sjednocování tónu pleti a chrání pokožku obličeje, krku a dekoltu proti spálení v důsledku vystavení slunečnímu záření. Má vysoký ochranný faktor SPF 50+, hodí se proto nejen pro běžné použití při výskytu na slunci, ale i na cílené opalování. Již při prvním použití lze zaznamenat viditelné výsledky ve sjednocování tónu pleti. Pravidelnou aplikací poté dochází k postupné korekci tmavých skvrn a krém působí také preventivně proti tvorbě nových pleťových nerovností. Svou nemastnou texturou je vhodný pro každodenní použití u všech typů pleti.

Výsledek:

- sjednocuje pleť

- koriguje existující tmavé skvrny

- brání vzniku nových skvrn

- SPF 50+: chrání proti slunečnímu záření

Složení:

Krém je obohacen o Phe-Resorcinol, který mu zajišťuje vysokou snášenlivost s různými typy pleti i při každodenním použití. O ochranu proti UV záření, především dlouhovlnnému UVA záření, se stará Mexoryl XL.

Použití:

Pro ty nejlepší účinky používejte krém každý den, a to buď jako náhradu denní péče, nebo v kombinaci s denní péčí. Aplikujte na obličej, krk a dekolt před odchodem na slunce a naneste opětovně po větším pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se očnímu okolí a kontaktu s textiliemi.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Vichy
Produktová řada Ideál Soleil
Forma Krém
EAN 3337875419802

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.