Vichy Capital Soleil Krém proti tmavým skvrnám SPF 50+ 50 ml

Kosmetika

Sleva 20 % při 2 ks Při nákupu minimálně 2 ks označených produktů značky Vichy získáte na tyto produkty slevu 20 %. Akce platí do 31. 10. 2021 nebo do vyprodání zásob. Akce se nevztahuje na produkty řady Dercos a deodoranty. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

429

O produktu

Tmavé skvrny v obličeji trápí tisíce lidí. Krém Anti Dark Spot od Vichy napomáhá ke sjednocování tónu pleti a chrání pokožku obličeje, krku a dekoltu proti spálení v důsledku vystavení slunečnímu záření. Má vysoký ochranný faktor SPF 50+, hodí se proto nejen pro běžné použití při výskytu na slunci, ale i na cílené opalování. Již při prvním použití lze zaznamenat viditelné výsledky ve sjednocování tónu pleti. Pravidelnou aplikací poté dochází k postupné korekci tmavých skvrn a krém působí také preventivně proti tvorbě nových pleťových nerovností. Svou nemastnou texturou je vhodný pro každodenní použití u všech typů pleti.

Výsledek:

- sjednocuje pleť

- koriguje existující tmavé skvrny

- brání vzniku nových skvrn

- SPF 50+: chrání proti slunečnímu záření

Složení:

Krém je obohacen o Phe-Resorcinol, který mu zajišťuje vysokou snášenlivost s různými typy pleti i při každodenním použití. O ochranu proti UV záření, především dlouhovlnnému UVA záření, se stará Mexoryl XL.

Použití:

Pro ty nejlepší účinky používejte krém každý den, a to buď jako náhradu denní péče, nebo v kombinaci s denní péčí. Aplikujte na obličej, krk a dekolt před odchodem na slunce a naneste opětovně po větším pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Vyhněte se očnímu okolí a kontaktu s textiliemi.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.