Ekomedica Vitamín A + E kapky 30 ml

Doplněk stravy

Značka: EKOMEDICA
Kapky s obsahem přírodního vitaminu A, který příznivě působí na Vaši imunitu a přispívá k dobrému zraku a přírodního vitaminu E. Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
399

Cena za 100 ml: 1 330 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50118047

Vitaminy A a E ve formě kapek. Přípravek EkoMedica Vitamín A+E obsahuje vitaminy A a E v kapalné, ideálně využitelné formě, jež jsou stabilizovány směsí tokoferolů ze slunečnicového oleje. Vitamin A je nezbytný pro udržení správného zraku, zdravé pokožky a sliznic. Také přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá udržovat normální metabolismus železa. Podílí se na procesu specializace buněk. Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.


Dávkování

Užívejte 5 kapek denně.

Složení

Denní dávka 5 kapek obsahuje 12 mg vitamínu E (100 % RHP*) a 800 μg (2 666 IU) vitaminu A (100 % RHP*).

* RHP = referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, vitamín E (D-alfa-tokoferol), vitamín A (retinyl-palmitát), aroma: mátový olej, antioxidant: směs tokoferolů.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy by konzumaci přípravku měli konzultovat s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Bez chemických konzervantů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.