Doplněk stravy

Vitar Probiotika EKO 30 kapslí

Značka: VITAR

Veganské kapsle s obsahem 4 kmenů probiotických bakterií obohacené o rozpustnou vlákninu inulin a vitamin C, který je důležitý pro zdravý imunitní systém. Pro děti od 12 let a dospělé.

125

Cena za 1 kus: 4,17 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Vitar Probiotika EKO 30 kapslí

50122777

Úvod

Probiotické bakterie, vláknina + vitamin C pro zdravý organizmus. Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít například užíváním antibiotik, nevhodnou stravou, stresem, přemírou cukrů nebo změnou prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika.

4 kmeny probiotických bakterií + vitamin C pro podporu imunity

Přípravek Vitar EKO Probiotika obsahuje 4 kmeny probiotických bakterií v počtu 1,5 miliardy aktivních buněk, vlákninu z čekanky, která slouží jako prebiotikum + vitamin C. Vitamin C je významným antioxidantem, podporuje správné fungování imunitního systému a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Tento doplněk stravy je součástí Vitar EKO Friendly řady, která díky svým speciálním obalům přináší menší uhlíkovou stopu, a je tak šetrnější k životnímu prostředí.


Dávkování

Dospělí a děti od 12 let užívají 1 kapsli denně po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Směs probiotických kmenů (maltodextrin, Bacillus coagulans, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus), inulin – vláknina z čekanky, kyselina L-askorbová, protispékavá látka – stearan hořečnatý. Obal kapsle: hydroxypropylmethylceluloza, barvivo – oxid zinečnatý. Aktivní látky v 1 kapsli: 4 probiotické kmeny (Lactobacilus acidophilus, Lactobacilus plantarum, Lactobacilus rhamnosus, Bacilus coagulans) 1,5 miliardy, vitamin C 80 mg (100 % referenční hodnoty příjmu), inulin 100 mg.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 12 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.