Doplněk stravy

Walmark Urinal D-manosa Forte 10 sáčků

Značka: WALMARK

Obsahuje D-manosu, sušenou šťávu z kanadských brusinek a extrakt z břízy, která přispívá k normální funkci močových cest. S vitaminem D, který podporuje imunitu.

379

Cena za 1 kus: 37,90 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Walmark Urinal D-manosa Forte 10 sáčků

50122131

Úvod

Pro podporu zdraví močových cest. Vysoký obsah D-manosy spolu s kombinací brusinek a vitaminu D vytváří z Urinal D-manosy Forte extra silný unikátní produkt. Přidaný extrakt z listu břízy přispívá k normální funkci močových cest. Vitamin D přispívá ke správné funkci imunitního systému. Přípravek s malinovou příchutí je vhodný pro přípravu teplého i studeného nápoje. Je určen pro akutní krátkodobé užívání, ale také pro dlouhodobou péči.

Hlavní vlastnosti:

  • vysoký obsah D-manosy 2 g
  • obsahuje patentovanou kombinaci kanadských brusinek a vitaminu D
  • extrakt z břízy podporuje zdraví močových cest

Dávkování

Akutně: 2 sáčky denně po dobu 5 dní, ráno a večer. Dlouhodobě: 1 sáček denně, nejlépe večer. Sex: 1 sáček do 1 hodiny po pohlavním styku. 


Složení

D-manosa, sladidla (erythritol, mannitol, xylitol, steviol-glykosidy), kanadská brusinka (klikva velkoplodá) prášek, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma malina a brusinka, bříza bělokorá extrakt, cholekalciferol.


Použití

Obsah sáčku rozpusťte ve 200 ml vody, studené nebo teplé do 40 °C. Užívejte nejlépe po jídle.


Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené dávkování. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Není určeno pro děti do 12 let. Těhotné a kojící ženy pouze po konzultaci s lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.