Potraviny a nápoje

Waterdrop Ice Tea broskev 12 ks

Značka: WATERDROP

Waterdrop Ice Tea broskev v sobě ukrývá 12 osvěžujících mikrodrinků s příchutí zeleného čaje a šťavnaté broskve, které vám nabídnou svěží chuť a skvěle zaženou žízeň.

189

Cena za 1 kus: 15,75 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Waterdrop Ice Tea broskev 12 ks

50163532

Úvod

Seznamte se s Waterdrop Ice Tea broskev – 12 osvěžujících mikrodrinků ukrytých do praktických kapslí, které přinášejí revoluční způsob, jak si užít chutě pravého zeleného čaje a šťavnaté broskve. Díky jednoduché přípravě můžete mít svůj oblíbený ledový čaj vždy po ruce. Neváhejte a dopřejte svému tělu svěží chuť a potřebnou hydrataci, ať už budete kdekoliv.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní výtažky z ovoce a rostlin
  • opbohaceno o vitaminy C a B3
  • bez cukru a umělých konzervantů
  • pouze 5 kalorií na mikrodrink
  • nízký obsah kofeinu (1,8 mg/100 ml drink)

Složení

Regulátor kyselosti kyselina citronová, extrakt z černého čaje (7%), regulátory kyselosti: uhličitany sodné, uhličitany draselné; extrakt z manga, inulin, regulátor kyselosti kyselina jablečná, regulátor kyselosti uhličitany vápenaté, přírodní aroma, sladidlo sukralóza, ovocný prášek z manga, citrusová vláknina, vitamín C, niacin.


Použití

Vhoďte 1 kostku do 400–600 ml studené pitné vody a počkejte, až se zcela rozpustí.


Upozornění

Waterdrop® Microdrinky, Microtea, Microenergy a Microlyte nejsou a neměly by být považovány jako doplněk stravy. Nezajišťují ani nedoplňují denní příjem vitamínů a nenahrazují zdravou výživu.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.