Kosmetika

ZAHIR COSMETICS Arganové mýdlo s AKER FASSI 75 g

  • ZAHIR COSMETICS Arganové mýdlo s AKER FASSI díky použitým olejům šetrně čistí pokožku a zanechává ji nádherně hebkou. Vhodné k mytí těla i obličeje.
109

O produktu: ZAHIR COSMETICS Arganové mýdlo s AKER FASSI 75 g

50125196

Úvod

Vsázíte i Vy na kvalitu a praktičnost tuhých mýdel? Tuhá mýdla nezaberou tolik místa, nevylijí se do kosmetické taštičky a na umyvadle vypadají přímo skvěle. ZAHIR COSMETICS Arganové mýdlo s AKER FASSI díky použitým olejům šetrně čistí pokožku a zanechává ji nádherně hebkou. Mýdlo obsahuje kokosový a sezamový olej, které jsou známé pro své blahodárné kosmetické účinky. A co je to to „Aker Fassi“? Malý marocký zázrak. Vždy je základem prášek z vlčích máků (často s přídavkem granátového jablka, jako je tomu i v tomto mýdle). Ten je pak dále kombinován s krémy, oleji či mýdly. Vlčí mák zvláčňuje, zvlhčuje a zklidňuje pleť. Granátové jablko je velmi oblíbené v boji proti vráskám. Mýdlo je vhodné k mytí těla i obličeje. 

Výsledek:

  • čistí pokožku bez zbytečného vysoušení
  • podporuje hydrataci a rozjasnění pleti
  • přispívá k hebké a pěstěné pokožce

Složení

Arganové mýdlo s Aker Fassi v sobě spojuje hned několik oblíbených ingrediencí – pečující oleje ze semen argánie, sezamu a kokosovníku, úžasné vlastnosti vlčích máků s granátovým jablkem. 


Použití

Namydlete vlhkou pokožku těla i obličeje a smyjte. Zabraňte vniknutí do očí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.