Doplněk stravy

ZEEN COLLAGEN 7200 mg 30 sáčků

Prémiový bio-aktivní kolagen s příchutí citrónu. Obsahuje hydrolyzovaný mořský kolagen typu I, II, III s kyselinou hyaluronovou. Obohaceno o zinek a vitamin C.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: ZEEN COLLAGEN 7200 mg 30 sáčků

50116850

Úvod

Francouzský prémiový bio-aktivní kolagen s příchutí citrónu. Jeden sáček obsahuje 7200 mg hydrolyzovaného mořského kolagenu typu I, II, III s kyselinou hyaluronovou. Kolagen je důležitou bílkovinou v lidském těle. Nachází se v kostech, vazech a šlachách a také v kůži, ve vlasech a zubech. Tvoří asi 30 % celkových proteinů. Jeho nedostatek se může projevit potížemi s pohybovým aparátem, ale i sníženou kvalitou nehtů, vlasů a pokožky. Přípravek je doplněn o zinek a vitamin C.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje tři typy hydrolyzovaného mořského kolagenu
  • vitamín C podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí a chrupavek, přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem
  • zinek přispívá k udržení dobrého stavu vlasů, nehtů a pokožky

Dávkování

Obsah sáčku rozmíchejte ve 200 ml vody a po rozpuštění vypijte. Užívejte 1x denně.


Složení

1 sáček 7,2 g: 6 g hydrolyzovaný rybí kolagen, 1 g vitamin C (kyselina -ascorbová), 50 mg hyaluronan sodný, sladidlo steviol-glykosidy, barvivo betakaroten, glukonan zinečnatý 15 mg.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.