Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Acidi borici solutio ethanolica 3%

    Dotaz z 13. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den bolí mě ucho včera jsem dostala v lékárně kapky acidi borici solutio ethanolica 3% po užití mě ucho stipalo a strašně palilo je to normální mám i nadále používat? Děkuji za odpověď
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    ak máte takéto nežiadúce účinky, tak to radšej nepoužívajte a radšej si zájdite za lekárom, ktorý Vám predpíše niečo iné, keďže predpokladám, že nič iné z lekárne Vám nezaberá.

    S pozdravom Štupáková

    Podobné dotazy

    • Solutio acidi borici 3%

      Dobrý den,chci se zeptat ,jestli se dá 3%borová voda použít k čištění očí u psa, nebo jak a čím vodu naředit. Děkuji za odpověď

    • Boroalkoholové kapky

      Zdravím. Chtěla bych se informovat. V případě, ze bych potřebovala namíchat boroalkoholové kapky do uší, je na ně nutny předpis praktika, nebo stačí dojít na některou z prodejen a kapky rovnou objednat?...

    • obvaz

      Je možné použiť na odlepenie obväzu z rany použitím Solutio acidi borici 3% nanamočenie aby sa uvoľnil zo zaschnutej rany? dik.

    • nezahojený piercing

      Dobrý den, bolí mě ucho, tak mi v lékárně dali Acidi Borici Solutio Ethanolica 3%, jenže na tom stejném uchu mám nezahojený piercing (conch), se kterým mám občas problémy (špatně se hojí, občas bolí) a...

    • Bolest ucha ve 2.trimestru

      Dobrý den, můžu na bolest ucha ve 2.trimestru těhotenství použit kapky Acidi borici solutiom ethanolica 3%? Moc děkuji

    Nejnovější otázky v poradně