Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Analgetika při kojení

    Dotaz z 16. 10. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jsem třetí den po operaci hemoroidů, trpím bolestmi, které se mi trochu daří tlumit kombinací Paralenu 1g a Brufenu 400mg s 2h někdy 3h odstupem, kojím ročního syna (ráno, večer, výjimečně i 1x během dne). Přemýšlím, zda syna raději odstavit, abych mu kojením spíše neuškodila. Děkuji.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

     Dobrý den,  pokud Paralen a Brufen užijete pouze krátkodobě v dávce doporučené ke zmírnění akutní bolesti , není třeba kojení přerušit. Odstup mezi dávkami analgetik by měl být minimálně 4 hodiny. Když bolesti trvají dlouho, je možné užívat jen na doporučení lékaře. Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    • analgetika pro kojící matku

      Dcera je po porodu 3 den. Má bolesti v oblasti genitálií po šití a současně při hemeroidech, při kojení nemůže od bolesti ani sedět. Co si může vzít - jen ne čípky. Děkuji za info. Lenka Havelková

    • Kojení a aulin

      Dobrý den,mam dvouleté dítě a ještě ho občas kojím, mohu si vzít aulin, když mi byly vytrhnity osmičky?Děkuji

    • Ibuprofen a kojení

      Dobrý den, chci se zeptat, kolikrát si mohu dát Ibuprofen, když kojím? (rozbíhá se mi zánět a mám teploty, ibuprofen mi pomáhá fungovat, ale bojím se ho brát moc, aby to neměli dvojčata v mléce. Děkuji

    • guajacuran a kojení

      Dobrý den, vím, že se guajacuran při kojení nedoporučuje - přesto by mě zajímalo a je to můj dotaz - když kojím pouze večer, tak jak rychle trvá účinek nebo jak dlouhá musí být doba do dalšího kojení,...

    • Zánět průdušek a kojení, co mohu za leky?

      Bolí mě záda, mám zvýšenou teplotu, škrábe mě v krku a při zakaslani mě Bolí na hrudi. Mám suchý kašel

    • Guajacuran a kojení

      Dobrý den, kojím a téměř denně mám bolesti trapézů. Dříve jsem užívala Ataralgin nebo samostatně Guajacuran, ale ty se při kojení dle letáku nemohou užívat. Můžete mi doporučit nějaké jiné myoralaxans,...

    • Bolesti žeber

      Pod prsy mě Bolej žebra je to bodavá bolest nemůžu ležet ani sedět když sedim dost to bolí ještě do toho kojim co jsi můžu vzít

    • Bolest zubů

      Dobrývečer začalimněbolet zuby střílí mi to do dutinyústní. Kojim dceru má 3mesice a pár dní. Můžu užít nalgesin. K zubaři se dostanu po neděli

    • co by měla obsahovat cestovní lékárnička

      Dobry den,prosimo sestaveni lekarny Z volne dostupnych leku ( bez predpis)pro1,5mimco na dovolenou.destinace Thajsko a dale pro me kdyz kojim Moc dekuji za pomoc.

    • Aulin při kojení

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, bolí mě už druhý den zub a ibalgin ani paralen nepomáhají lékař mi vždy píše lék na bolest aulin ale nevím zda mohu s tím to lékem kojit. Děkuji za odpověď

    Nejnovější otázky v poradně