Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 20. 12. 2019 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobry vecer chci se zeptat, mam doma jedno cele baleni antikoncepce, kdyz ho vratim do lekarny,proplati mi to nebo ne ? mam jeste druhe baleni ale tam chybi jedno plato. dekuji,
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, garance vrácení do 14 dnů se bohužel nevztahuje na léky vydané na základě lékařského předpisu, nejednalo-li se o chybnou expedici ze strany lékárníka. Nespotřebovaná léčiva nelze za žádných okolností opětovně uvádět do oběhu, jsou odsouzena k odborné likvidaci a jakákoliv výměna či peněžní odškodnění se tím pádem stává bezpředmětným. S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Nejnovější otázky v poradně