Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce

    Dotaz z 12. 6. 2017 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, ráda bych se zeptala na informaci ohledně antikoncepce. Četla jsem, že je možné užívat klasickou hormonální antikoncepci, která by se měla každý měsíc vysazovat s tim, že by ji člověk vysadil třeba až po 3 měsících a zdravotní následky by neměly hrozit. Chtěla bych se zeptat na Váš názor, případně doporučit nějakou antikoncepci, která by byla k tomuto užívání vhodna. Děkuji
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, k užívání antikoncepce bez 7-denní pauzy (max. doporučované období je 3 cykly)je vhodný tzv."monofázický"preparát, t.j. pilulky, kde je ve všech 21 tabletách stále stejná dávka hormnonů. Lze v nich jednoduše pokračovat po požadovanou dobu a po jejich vysazení na 7 dnů opět nastolit pravidelné užívání. Hezký večer, Daniela

    Nejnovější otázky v poradně