Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Antikoncepce a bolest v podbříšku

    Dotaz z 22. 12. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    beru antikoncepci softtinela beru ji cca 6 měsíců minulý měsíc mě začalo 3 dny po MS bolet v podbříšku spíše bodavá bolest v pochvě byla jsem u dr nikde nic nenasla.Tenhle měsíc to same dnes 3ti den po ms opet to same bodava bolest v pochvě muze to zpusobovat antikoncepce? Bolest spis pri chození.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, jednou z příčin bolesti může být právě antikoncepce. Dalšími viníky může být fáze cyklu či zánět (vyloučen lékařem). Bolest lze eliminovat pravidelným užíváním hořčíku v kombinaci s vitamínem B6 a mateří kašičky či se domluvit s lékařem na vysazení/výměně antikoncepce.

    Přeji hezké svátky.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně