Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • antikoncepce

    Dotaz z 1. 12. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Zdravím, už patym měsícem beru antikoncepci leverette. První týden užívání jsem měla horecku a zvracela jsem, následující 3 měsíce to same prvni týden cyklu, a teď už jen když se málo vyspím. Také se mi výrazně zhoršil psychický stav. Antikoncepci mít musím. Potřebovala bych poradit co stím. Děkuji.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    doporučuji konzultaci s gynekologem, zda nebude nutná výměna antikoncepce.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně