Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest břicha a průjem

    Dotaz z 20. 6. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, již 2 dny užívám Diclofenac Duo na bolest zad 2x denne. Objevila se bolest břicha a prujem. Mám lék užívat i nadále nebo jej vysadit?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    popisované obtíže patří mezi časté nežádoucí účinky. Pokud Vám tyto obtíže brání v běžném fungování, léky vysaďte a poraďte se o další léčbě s ošetřujícím lékařem.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně