Bolest hlavy
Dobrý den,
může zde existovat souvislost, ale nemusí. Ve Vašem zájmu doporučuji návštěvu lékaře, který provede patřičná vyšetření, ať situaci nepodceníte.
s přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Bolesť hlavy
Vážený pane / paní, 1) Co je nejvhodnější v případě bolesti hlavy z následujících: 1. Ibalgin 400 mg 24 tablet—59 CZK 2. Ibalgin 200 mg 24 tablet---49 CZK 3. Ibalgin Rapidcaps 400 mg 20 měkkých...
Bolest hlavy a točení hlavy
Dobrý den, Prodělala jsem před týdnem covid Mám pořád bolest hlavy a hlava se mě točí Poradíte mi co stim Děkuji za odpověď
Bolesti hlavy
Dobrý den, prosím jaké léky mohu brát na bolest hlavy ve 2 trimestru? Konkrétně jsem ve 13+3tt. Děkuji za odpověď
Bolest hlavy
Pár dní mě silně bolí hlava na pravé straně. Na pravé části čela mně bolí na dotek pokožka. Dnes jsem si vzala Ketonal, který mně na rozdíl od jiných léků pomohl. Nyní se ale na čele a na obočí objevila...
Bolesti hlavy, kloubů a žeber
Dobrý den, užívám na bolest Indometacin čípku na noc a Aulin na den, mohu si vzít během dne ještě Brufen na bolest hlavy? Děkuji za odpověď
Silná bolest hlavy
Již čtvrtý den bolest hlavy,začalo to v neděli půl druhé ráno,nevolnost a slabo.po dou hodinách vemi silná bolest mírně ustoupila ale hlava bolí stále.Lek jsem použila Nurofen rapid ale nějakou větší...
Bolestí hlavy
Dobrý den, týden užívám kolagen a od té doby mě neustále bolí hlava. Piji jeden sáček denně. Mám bioaktivni mořský kolagen od Collalloc. Děkuji
Bolest hlavy od krční páteře..
Mám dotaz na užívání CBD kapek na bolest. Užívám lék na tlak a obden na cholesterol. Také užívám doplňky stravy. Např. Lecitin, Tebokan40, podle potřeby B, C a D. Mohu užívat konopné kapky? Děkuji.
Bolest hlavy
Jsem 7 dni po transferu embrya a dost me boli hlava,picham si Clexan . Dekuji
bolest hlavy a zubů v 8. měsíci těhotenství
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli si můžu vzít něco na bolest hlavy a zubu v 8. měsíci těhotenství. Mockrát děkuji
Nejnovější otázky v poradně
Hromadný nákup opalovacích krémů SPF 50+ pro 150 zaměstnanců do 200 Kč za kus
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, mám za úkol zakoupit pro 150 zaměstnanců krémy proti slunci 50+, minimálně 150 ml, cena do 200,- Kč Děkuji za nabídky
- Magnesium Děti
Doporučení vhodného magnesia ve formě glycinátu pro desetileté dítě ve žvýkací či bonbónové podobě.
Dobrý den, pokládala jsem dotaz "prosím o doporučení, které magnesium pořídit pro desetiletou dceru, aby bylo ve formě glycinátu?" Jen doplním, že bych potřebovala, aby to byly žvýkací tablety, gumové...
Kombinace kortikosteroidů a nesteroidních antiflogistik: možnosti a rizika krátkodobého užívání.
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možná kombinace kortikosteroidů a nesteroidních antiflogistik? Byť byla jen krátkodobá cca 6 dnů. Děkuji za odpověď.
Léky na zánět žil při užívání Xalerta: Možnosti a doporučení.
Dobrý den přeji,beru léky na ředění krve xalerto,jaký lék si mohu vzít na zánět žil.
Užívání doplňku Cemio Odvodnění & detox při současném užívání Furonu
Dobry den. Mohu brat tento doplněk stravy,když užívám Furon. Cemio Odvodnění & detox 60 kapslí . Děkuji za odpověd.
Kompatibilita čaje s grepovou příchutí při užívání Lipertance, Indapamidu a Rilmenidinu.
Dobrý den.Uzivam lipertance c 3, indapamid stada a rilmidine teva. Čaj piju jedinene fat burner grep- zajímá mě zda nevadi, že má grepovou příchuť,v čaji je obsaženo 5 % grepoveho aroma. V lékárně mi...
Místa na vyšetření cholesterolu v Pardubicích: Kde hledat?
Prosím kde v Pardubicích si mohu dát vyšetřit cholesterol.
Opruzeniny v tříslech
Jak na opruzeniny v tříslech? Výrazně červená kůže,narušená struktura, bolestivost. Namazáno silnou vrstvou zitenaxu. Nic jiného nemám doma k dispozici. Prosím poraďte co v těchto vedrech dělat?
Kompatibilita KSM-66 Ashwagandha s léky na vysoký tlak
Dobrý den ,sestra bere léky na tlak je vhodné k temu užívat i tento produkt? Ksm 66 ashwagandha ,za jakoukoliv odpověď moc děkuji
Alternativní formy rutinu: sypké směsi, cucací tablety či rozpustné přípravky pro snadné užívání
Dobrý den, doporučíte prosím nějaký rutin, ale aby to nebyly tablety? Mám problém s polykáním. Jakoukoliv formu, sypké, cucací, do vody atd.. Moc děkuji
