Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest nohou v pracovnich botech

    Dotaz z 8. 2. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mam nove pracovní boty a kdyz je mam tak me bolí v oblasti pat pomohli by gelové vložky?
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    áno, gelové vložky Vám môžu pomôcť.

    S pozdravom Hutníková 

    Podobné dotazy

    • Vložky do bot proti bolesti?

      Pomůžou ortopedické vložky při bolesti nohou a kolen? Díky

    • Jak se zbavit bolesti nohou a pocení po sekci

      Dobrý den, jsem dva měsíce po sekci.Bolí mě hrozně nohy -chodidla a hodně se mi v botech potí.Prosím doporučíte mi něco jak se zbavit bolesti a pocení? Děkuji

    • Jak ošetřit bolestivý otlak z bot a zranění způsobené nůžkami?

      Dobrý den paní lékárnice mám otlak z bot a bolí to. A zaryla sem tam nůžkami

    • Bolest nohou

      Ještě jeden dotaz jak jsem psala vcera kolik stoji gelove vložky a jaky mi můžete doporučit?

    • otoky malých kloubů nohou

      Chtěla jsem požádat o doporučení nějakých prostředků na otoky malých kloubů nohou. Podle ortopeda mám artrózu a příčně plochou nohu. Beru nějaké volně dostupné doplňky na klouby a používám vložky do bot....

    • bolest nehtu o kolo palcu na nohách

      Zdravím chtěla bych se zeptat nosila jsem pracovní boty z ocelovou špičkou a boli mě palce na nohach okolo nehtu múže to byt tyma pracovníma botama

    • bolest paty v těhotenství – co s tím?

      Dobrý den, jsem ve 2. trimestru a bolí mě pata při chůzi. Může to být těhotenské?

    • Oteklý kotník po sražení autem

      Dobrý den, co by jste mi prosím poradili na oteklý kotník po úrazu. (sražení autem - nejspíš přejetá noha) Úraz se stal již před rokem a kotník mám stále oteklý doprovázený občasnou pichlavou bolestí a...

    • prst na noze

      Upadlo mi kuchyňské prkénko na prsty nohy.jeden prst mi otekl, při nošení zimních bot se mi udělal otlak, který se nehojí. Po použití černé masti bolest trochu ustoupila, ale zase se vrátila a otok také....

    • Dotaz

      Dobrý den, pracuji jako uklízečka bolí mne z práce z pracovních botu nohy že spodu jsou ale zdravotní co mi pomůže pomuzou pomuzou mi vložky do botu děkuji za odpoved

    Nejnovější otázky v poradně