Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Bolest po antibiotikách

    Dotaz z 11. 10. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den Od lékaře mám předepsaný Furolin. Po druhém prášku se objevilo zvracení a nehorázná bolest v pravé části zad.Může to mít souvislost?Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, nevolnost může být způsobena antibiotiky (bolest zad je už méně pravděpodobná). Z tohoto důvodu Furolin užívejte vždy po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Terapii doplňte o probiotika (v 3hodinovém odstupu). Budou-li potíže přetrvávat, nezbývá než kontaktovat lékaře a domluvit se s ním na dalším postupu léčby.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně