Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Caneste gyn 1 v tehotenstvi

    Dotaz z 21. 9. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den jsem ve 25 tt těhotenství po antibiotikach se mi utvořili kvasinky a gynekolog říkal ze si mám koupit caneste gyn 1 mohu ho užit dekuji hezky den
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

     Dobrý den, 
    pokud Vám přípravek lékař doporučil, můžete ho použít. Je vhodné se vyhnout aplikaci tablety aplikátorem. 
    S přáním hezkého dne Tereza Brandejská 

    Podobné dotazy

    • Užívání Prokanazolu v raném těhotenství

      Dobrý den, 14.7. Jsem užila 2-0-2 tablety prokanazolu. Dnes 12.8. jsem zjistila ze jsem těhotná 4+1. Volala jsem na gyn, ale nepříjemná sestra mi jen řekla, ze teď uz s tim nic neudělám. Jaké jsou...

    • Canesten gyn 1 den a streptokok agalactiae

      Dobrý den, jsem těhotná a zavedla jsem si kvůli obtížím tabletu canesten gyn 1 den (500mg). Je možné, že když mi bude gynekolog za týden brát stěry kvůli přítomnosti streptokoka, mohou být canestenem...

    Nejnovější otázky v poradně