Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • CLEXANE uskladnění

    Dotaz z 29. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, před odletem používám injekce CLEXANE. Omylem jsem injekce v zimě nechala ve voze ,kdy teplota byla kolem -5 stupňů. Mohu je nyní použit ? Dekuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    injekce se mají skladovat při teplotě do 25 stupňů Celsia a chránit před mrazem. Injekce již neaplikujte a kontaktujte lékaře.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Clexane uchovani

      Dobrý den, jsem těhotná a dostala jsem injekce clexane 0,4. Než jsem dojela domu trvalo to tak 2 hodiny a ubec si neuvědomila že mám injekce v krabičce na zadním sedadle.bylo to dopoledne ale i tak v...

    • Skladování v letě

      Dobrý den, mám předepsané injekce Clexane z důvodu zlomeniny nohy. V příbalovém letáku je psané skladování do 25 stupňů, ale teď v létě mám všude v bytě více. Je lepší je tedy dát do lednice, nebo snesou...

    Nejnovější otázky v poradně