Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Platba

    Dotaz z 28. 6. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    do jaké výši platby za balík dodaný přes e-schop můžu zaplatit uni šekami.Děkuji.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    děkujeme za Váš dotaz. Poradna Zeptejte se lékárníka slouží k zodpovídání dotazů týkajících se zdravotních problémů a užívání léků. Informace o dostupnosti zboží, doplatcích na lékárnách, objednávkách na e-shopu, reklamacích apod. nemáme bohužel k dispozici. Kontaktuje, prosím, zákaznickou linku lékáren Dr.Max na čísle 516 770 100 nebo napište na info@drmax.cz. Volat můžete od pondělí do pátku, vždy od 8:00 - 17:00 hodin.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Platba

      Dobry den mohu objednane zbozi zaplatit z casti benefit kartou a zbytek hotove?

    • platby

      dobrý den ,mám kartu GaleryBeta a platíme s ni v lékárnách Dr. Max ale potřebovala bych vědět zda s ni mužu platit i při internetovém nakupu nebo když si chci vyzvednout objednané zboží v lékarně,děkuji...

    • Platba

      Dobrý den mohu zaplatit kartou sodexo,na prodejně objednávku z e-shopu , děkuji za odpověď

    • Kombinovaná platba

      Dobrý den, na vašem e-shopu chci za platit benefit plus kartou a zbytek doplatit klasickou kartou. Cena je vyšší než je můj zůstatek na benefit kartě. Je to vůbec možné? Děkuji za odpověď.

    • Platba

      Dobrý večer dnes jsem chtěla platit kartou sodexo a píše nám to zamítnuto. A na kartě to píše že tam jsou peníze.

    • Platby

      Dobrý den, dá se uvás uplatnit pří platbě Multi Pass CARD

    • Platba

      Dobrý den, rada bych se zeptala zda na prodejne lze rozdelit platba... u nakupu 1600 zaplatit 1300 edenred a zbytek doplatit hotovost ci karta. nikde jsem to nenasla naspane... tak at vim nez objednam...

    • Platba

      Witam czy bonami flexypass można zapłacić za sprzęt AGD

    • platba

      Dobrý den, objednala jsem si prací prostředky. Je možné platit stravenkami?

    Nejnovější otázky v poradně