Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den, mohu užívat wobenzym při histaminové intoleranci?Pokládámotázku znova pro upřesnění. Děkuji

    Dotaz z 1. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám histaminovou intoleranci. V krvi hodnota 5 jednotek DAO. Teď jsem po antibiotikách a léčím se s imunitou. Beru isoprinosine a také vitamí D,.Zinek, a ostropestřec. Tak se chci zeptat zda mohu užívat i wobenzym. Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    áno, Wobenzym môžete užívať. Pokiaľ narážate na histamínovú intoleranciu, tak je to individuálne, čo Vám sadne a čo nie, takže treba vždy všetko vyskúšať.

    S pozdravom Štupáková 

    Nejnovější otázky v poradně