Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Dobrý den, můžu se zeptat beru na vysoký krevní tlak metoprolol 50 mg Aurovitas lozap h 50 beru to již léta je možný,že mi po tom bolí hlava. Myslím si,že jak už to beru dlouhodobě tak mi to už škodí spíše. Děkuji za odpověď

    Dotaz z 15. 6. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Vysoký tlak
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    přímá souvislost po dlouhodobém užívání zde nebude. Spíše zkontrolujte, zda je léčba dostačující a tlak je plně kompenzován. Pokud Vás bolí hlava velice často, situaci nepodceňujte a navštivte lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně