Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Doxybene200 a nutridrink

    Dotaz z 11. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, beru doxybene na gynekol.potize, preleceni bakterii v pochve+ polygynax gl.Trhali mi zub, muzu pit nutridrinky?Je v tom vapnik i zelezo a na doxybene se toto nema jist, muzu jist banany?Jde pit drinky s cas.odstupem nebo vubec neuzivat?Dekuji
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň,

    Nutridrink si môžete dopriať, časový odstup od antibiotika by mal byť aspoň 2 hodiny. Pri spoločnom užívaní sa tvoria komplexy, ktoré znižujú účinnosť antibiotika. Banán je taktiež povolený. 

    S pozdravom Sabina Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně