Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Duphaston po půl roce bez zlepšení bolestivé menstruace

    Dotaz z 19. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, užívám půl roku Duphaston kvůli extrémně bolestivé menstruaci. Drobné zlepšení jsem zaznamenala pouze při první menstruaci po měsíci užívání, poté nekolik měsíců bez absolutně žádné změny k lepšímu. Po půl roce už by se měl účinek projevit, ne? Zvažuji proto vysazení, když mi nepomáhá.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    áno, ak sa Vám účinok za pol roka viac menej nedostavil, tak určite navštívte gynekológa a bude potrebné prehodnotiť ďalšiu liečbu.

    S pozdravom Štupáková 

    Nejnovější otázky v poradně