Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Erdomed pro 11 letou holčičku

    Dotaz z 5. 5. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dostala jsem na předpis pro 11letou holčičku Erdomed tablety 300mg, ale v příbalovém letáku jsem se dočetla, že ho mohou užívat jen dospělí. Můžu jí ho dávat? Děkuji za odpověď
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ne, pro děti do 12 let je určen sirup (175 mg 3krát denně), od 12 let pak lze sáhnout po formě granulátu.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně