Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Femibion a omega

    Dotaz z 23. 10. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,jsem ve 25tt a užívám femibion2 a probiotika.Chtela jsem se zeptat,zda množství omega 3 ve femibionu je dostačující nebo mohu užívat ještě jiné doplňky s rybím tukem? Popřípadě, které jsou vhodne v těhotenství. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, množství mastných kyselin v potravinovém doplňku Femibion 2 je dostačující. Dbejte na vyváženou stravu (mořské ryby alespoň 2krát týdně).

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně