Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Forfemina

    Dotaz z 13. 8. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mohu užívat přípravek Forfemina, pokud beru léky Ifirmacombi, Lorista,Purinol,Euthyrox a Sertralin Actavis?Děkuji za odpověď.
    Hezký den, Forfemina jako potravinový doplněk nemá oficiálně známy kontraindikace (vyjma přecitlivělost na složky přípravku a narušenou funkci ledvin), interakce ani nežádoucí účinky. Využívá diuretické účinky proanthokyanidinů klikvy velkoplodé a kyseliny křemičité kopřivy dvoudomé. Svým močopudným efektem může mírně snižovat hypertenzi (synergie s Vámi užívanými Ifirmacombi a Loristou) a kompenzovat možnou hyperkalémii jimi navozenou. Jako poznámku pod čarou uvádím, že není racionální podávat dvě léčiva (Ifirmacombi plus Lorista) ze stejné lékové skupiny sartanů (=duplikatura). Terapeutický antihypertenzní efekt se nezvýší, naopak se mohou sčítat v účincích nežádoucích (únava, nevolnost, závratě, navýšení plazmatického draslíku). Při případném užívání Forfeminy myslete na zásady správné životosprávy v podobě vyvážené stravy, dostatečného příjmu tekutin (adekvátní hydratace napomáhá Forfemině s vyplavením škodlivin z organismu) a pohyb. Příjemný srpen přeje Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • odvodnění - Forfemina

      Dobrý den, týden užívám 1x ráno 1 tbl. Forfemina dle rady v lékárně ..... účinek žádný ! Mohu brát 2tbl. ? Děkuji

    • Forfemina

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mohou Forfeminu používat i muži? Děkuji za odpověď.

    • forfemina

      Zdravim.uvazuji o koupeni forfeminy na odvodneni ale uzivam lek na tlak diroton(10).jestli mohu zkombinovat.diky.pokorna

    • forfemina

      Dobrý den, užívám Letrox 50, Thyrozol 10, Telmisartan, Caltrate a Vigantol, mohu užívat Forfemina na odbodnění. Předem děkuji za info.

    • Forfemina a kojení

      Dobrý den, rada bych se zeptala zda mohu užívat lék Forfemina když kojím pouze už jen jednou denně a to ráno. V čem případně škodí dítěti. Děkuji moc

    • Forfemina na odvodneni tela

      Beru leky na vysoky tlak tyhle atenolol amlodipine ramipril a aspirin muzu uzivat Forfemina

    • forfemina

      Dobrýden,beru forfeminu slim na odvodnění a chtěla bych vyzkoušet forfeminu menopauza.Mohu brát oboje nebo jen jeden druh děkuji

    • forfemina

      Dobrý den, již třetím rokem užívám antidepresiva a chtěla bych vyzkoušet forfeminu, jelikož jsem přibrala 18 kg. Je možné brát forfeminu současně s AD |?

    • forfemina

      Dobrý den, užívám cca půl roku přípravek Forfemina slim na odvodnění a otoky DK, 2x1tbl. dle návodu. Zároveň ještě dlouhodobě užívám Aescin Teva. Jak dlouho můžu užívat Forfeminu, je nutná nějaká pauza?...

    Nejnovější otázky v poradně