Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Imunor uchovani

    Dotaz z 2. 3. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den,je mozne uzit Imunor,kdyz jsem ho 18 hodin nemela v lednici? V pribal.letaku je psano,ze by dokonce 14 dni vadit nemelo,ale v jedne odpovedi jste varovali nepouzivat uz pri 2dnech mimo lednici.Prosim jak to tedy je?Dekuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, samozřejmě je vhodné léky skladovat podle předepsaných teplot. U tohoto přípravku SPC udává, že je lék stabilní i při 2 týdenním uchovávání při teplotě 15-25 st. C. Takže pokud Vám neležel někde u topení, neměl by tu být problém. S přáním hezkého dne Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    • imunor

      Dobrý den,dcera začala užívat Imunor, užívala ho měsíc, ale potom užívání přerušila(odjezd do zahraničí na delší dobu, nemožnost uskladnění léku v lednici). Může pokračovat v užívání 1x týdně nebo znovu...

    Nejnovější otázky v poradně