Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Jaký doplněk doporučíte?

    Dotaz z 13. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mám nízkou hladinu vitamínu D v krví, hodnota 52.4. Co by bylo vhodné užívat? Děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    nejlepší variantou je nechat si lékařem předepsat receptově vázaný registrovaný lék  Vigantol. Z volně prodejných přípravků volte vitamín D v kombinaci s vitamínem K2.  Připomínám, že pro správné vstřebání je třeba užívat vitamín D spolu s jídlem.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně