Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Je bezpečné kombinovat Furolin a Bisoprolol při ranní medikaci?

    Dotaz z 11. 4. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, momentálně beru třetí den Furolin 3x po 8h Mezi tím mi byl předepsán lék Bisoprolol 2.5g který mám brát ráno (poprvé) Mohu tyto dva léky normálně užít ráno?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    dosud nebyly popsány žádné interakce mezi Bisoprololem a Furolinem. Současné užívání je tedy možné.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně