Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • kapky do uší

    Dotaz z 4. 5. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, jak dlouho se můžou užívat ušní kapky boralkohol 3%. Paní lékarnice mi je doporučila i na preventivní používání u syna, který trpí na záněty středího ucha. Od půli února, už měl 4x zánět a už má zase rýmu. Ale nevím, jak dlouho a často mu můžu do ucha kapat abych mu ještě neublížila.Děkuj
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    délka aplikace striktně stanovena. Vzhledem k opakujícím se potížím je třeba informovat ošetřujícího lékaře a zvážit návštěvu imunologie. V rámci prevence proplachujte pravidelně nos pomocí mořské vody a vybízejte ke smrkání a podávejte orální probiotika (Bactoral).

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Kapky do uší pro psy

      Dobrý den.Mam tyto kapky do uší (Otifree) ale poprvé když jsem je aplikoval tak jí to bylo nepříjemné.Poradil by jste mi prosím něco jiného co by ji třeba nevadilo.Dekuju za info.Hezky večer.

    • Ušní kapky na zalehlé uši?

      Co pomuze na zalehle ucho po ryme, nejake kapky bez predpisu?

    • Kapky a tipy pro zmírnění svědění uší.

      Dobrý den, už pár dnů mne svědí uši- nebolí,jen svědí.Prosím,poradíte mi nějaké kapky,nebo cokoliv jiného,co by to nepříjemné svědění zmírnilo,odtranilo?Moc děkuji.

    • Kapky do uší s třezalkou a hormonální antikoncepce

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda i kapky do uší obsahující třezalku (Otis Solution) mohou narušit hormonální antikoncepci (Sunya)? Předem děkuji za odpověď

    • Mohu vyhodit bendovy kapky do uší?

      Mame prošlé otevřené bendovy kapky a chci se zeptat jestli je můžeme vyhodit do koše nebo se musí také donest do lékárny.(jenom me to zajima vzdy leky davame do lékárny)

    • Mast a kapky do uší

      Dobrý den, na ORL jsem dostala kapky Infalin Duo a Pimafucort mast, chtěla jsem se zeptat jestli tyto léky působí lokálně a můžou se užívat s dalším léky a také jestli nevadí požití trochy alkoholu na...

    • bolí uši a mám ucpaný nos

      Dobrý den. již několik dní mě bolí uši a mám ucpaný nos, mohu použít Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej . Jaké další léky doporučujete?

    • Kapky do ucha

      Dobeý den, mám zalehlé ucho,mudr mi napsal antibiotické kapky,jak dlouho je mám užívat?,Děkuji

    • dají se u vás udělat kapky garasone jiné kapky mi nepomáhají na zánět středního ucha

      dobrý den ,dočetl jsem se při hledání ,že jste schopni vytvořit kapky Garasone ,používal jsem je dlouhá léta na zánět středního ucha ,trpím tím už od mala ,ale nedají se nikde sehnat ,měli velmi dobrý...

    • ATB kapky a víno

      Dobrý den, mám zánět zvukovodu a kapu si 5 den infalin duo.Vím, že jde o ATB, tak se chci raději zeptat, zda si zítra ba oslavě mohu dát jednu sklenku vína? Ještě tedy teď dlouhodobě beru jodid, ten také...

    Nejnovější otázky v poradně