Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kodein večer, řízení ráno

    Dotaz z 12. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat když si dám kodein v 21 hodin, kdy mohu následující den řídit?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    míra ovlivnění schopnosti řídit a obsluhovat stroje po užití codeinu je individuální. Ideální je nesedat za volant minimálně 6 hodin po užití tablety. Ovšem pokud i po této době cítíte ospalost, řízení auta nedoporučuji.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Kombinace léků klacid 500, kodein a acc

      Dobrý den, Sužuje mě nachlazení s urputným kašlem a je přítomna horečka. Trápí mě bolest na hrudi a zad. CRP jsem měl 30 a dostal jsem kombinaci léků klacid 500 mg každých 12h, kodein večer, paralen po...

    • Xonvea a řízení

      Dobrý den, doktorka mi předepsala Xonveu na těhotenské nevolnosti. Mám ji brat večer. Můžu ráno řídit? A druhý dotaz, když si ji večer vezmu, můžu si ráno vzít předepsaný omeprazol? Děkuji moc za odpověď

    • Angina

      Dobrý den beru antibiotika po 12 ho klacid na angínu beru ještě 2 dene erdomned na hleny přez den . Na večer mi daly na kašel codein který mi nedělal dobře bolela mě.hlava . Tak to vimenily za kapky...

    • rizeni auta

      Beru rivotril 0,5 rano a vecer jiz pul roku mozu s nim ridit auto kdyz nemam zadne problemy ? dekuji

    • Angina

      Dobrý den mám angínu beru klacid po 12 hod mám hleny takže používám už 4 dní erdomend tablety dvakrát denně..dali mi na kašel večer codin ten mi nedělá dobře. Tak sestra mi skočila do lékárny a tam ji...

    • Kašel

      Dobrý den, mam na kašel codein mohu ho kombinovat s čajem nebo kapkama z divizny?

    • Dávivý kašel

      Dobrý večer užívám eliceu 5mg ráno je možné krátkodobě užít na noc jednu tabletu codeinu při šíleném,dávivém kašli?Děkuji za odpověď

    • Codein

      Dobrý den, dnes jsem dostala codein. Mám astma, v noci kašlu jdou že mne hleny a to i tím, že se dusim kašlem a zvracim. Je Teď vhodné si codein vzít??

    • Kombinace léků

      Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu ohledně kombinace léků a zdali je v pořádku beru paroxetin 20mg ráno lék otezla ráno i večer během dne atarax na úzkost a na spánek prothazin. Předem děkuji

    • Omylem

      Dobrý den, ráno jsem si vzala omylem vzala triticco 75 mg, beru ho pouze večer, zkoušela jsem vyzvracet a nepomohlo, he ri velký problém ?

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné