Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • kontrola po odstranění absesu

    Dotaz z 21. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, včera mi na chirurgii odstraňovali abses a nechali mi 3cm otevřenou ránu s drenem a betadinem a že máme další den jít na kontrolu. Dnes mě dvě nemocnice odmítli ale jedna mě možná přijme zítra ráno.Nezanítí se mi do té doby ta rána, když ji budu přebalovat i s betadinem? (atb mám)
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    stať sa môže všetko, no nemyslím si, že by tam vznikol do zajtra zánět, je to málo pravdepodobné.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně