Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Kurkuma při léčbě zvýšené činnosti štítné žlázy a užívání léků Thyrozol a Bisoprolol

    Dotaz z 27. 12. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, léčím se se zvýšenou činností štítné žlázy. Užívám léky Thyrozol, Bisoprolol. Mohu užívat kurkumu? Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    ano, kurkumu můžete užívat, ale s mírou a po konzultaci s lékařem. Z dostupných informací nevyplývají závažné interakce mezi kurkumou a léky Thyrozol (thiamazol) či Bisoprolol, ale opatrnost je na místě.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně