léky na cholesterol a kotvičník
Pěkný den,
zatímco vzájemné interakce mezi léky jsou hojně zkoumány, u potravinových doplňků a bylin tomu tak bohužel není. Dle současných poznatků nedochází mezi kotvičníkem a léky na cholesterol k interakci a jejich souběžné užívání je možné.
S pozdravem
Silvie Doležalová
Podobné dotazy
Kompatibilita léků na hypertenzi, diabetes a cholesterol s Aswagandou a Tribulus Terrestris
Dobrý den,užívám na hypertenzi Triplixam+Betaxolol,na dia Metformin,na cholesterol Torvacard.Trpím na KES.Mohu užívat produkt Aswagandu a Tribulus terrestris?Mám obavy,aby nedošlo ke zvýšení počtu...
intimní
Dobrý den , prosila bych o radu . Přítel (58) užívá léky na ředění krve - Warfarin , léky na tlak a na cholesterol. Může užívat Kotvičník -kapky . Problém - erekce. Děkuji za odpověd.
Arterin s fermentovanou červenou rýží a doplňky stravy
Dobrý den, Měl bych prosím Vás dotaz. Chtěl bych si objednat u Vás na e-shopu Arterin s fermentovanou červenou rýží. Akorát beru lék Itoprid a Velaxin. A do toho ještě doplňky stravy jako je Zinek,...
kombinace
Dobrý den, Chtěl bych se prosím Vás zeptat zda-li je možné užívat vzájemně tři doplňky stravy.Jedná se o Kotvičník,Zinek a nyní sem si zakoupil na Cholesterol doplněk Vegapure cardio. Děkuji za odpověď.
DS a léky
Dobrý den, Chtěl bych se prosím Vás zeptat zda-li je možné užívat vzájemně tři doplňky stravy.Jedná se o Kotvičník zemní,Zinek a nyní sem si zakoupil na Cholesterol doplněk Vegapure cardio a zároveň léky...
Užívání RED3 nebo Eregma u diabetu, vysokého cholesterolu a léků na ředění krve – je to bezpečné?
Dobrý den mohu užít lek red3 nebo eregma v situaci když jsem diabetik, léčím se na cholesterol a beru prášky na redeni krve z duvodu ucpavani zil. Dekuji za odpověď.
Fraxiparine 0,3 ml x tinktura Kotvičník
Dobrý den, gynekoložka mi doporučila tinkturu z Kotvičníku. 6 týdnů si už píchám denně Fraxiparine. A ještě cca 2 měsíce budu. Není tam nějaká kontraindikace? Kotvicnik údajně ovlivňuje srazlivost krve....
Dobrý den, je možné užívat společně Ostropestřec a Kotvičník zemní? Děkuji.
Dobrý den, je možné užívat společně Ostropestřec a Kotvičník zemní? Děkuji.
kotvičník a nízký tlak
Dobrý den. Může čaj a nebo kapky z kotvičníku osoba která má nízký krevní tlak? Děkuji.
žilní nedostatečnost
Dobrý den, užívám xarelto ( 20mg/1 denně ) za účelem léčby pooperační trombozy v lýtku. Za účelem zlepšení žilní pumpy se snažím hodně běhat, běhat na lyžích apod. Dále užívám doplňky: proteiny ,...
Nejnovější otázky v poradně
Správné skladování kapek na šedý zákal během letních měsíců.
mám kapky na operaci šedého zákalu,jak je uchovat přes léto
Kalibrace tlakoměru Omron
Dobrý den, prosím můžete mi poradit, kde si mohu nechat provést kalibraci tlakoměru krve zn. Omron. Děkuji za informaci
Současné užívání Cipralexu a Biseptolu při léčbě zánětu močových cest.
Dobrý den užívám cipralex a dostala jsem biseptol na nazanet močových cest.Jestli to nevadí děkuji
Rozdíly mezi Atorisem a Atorvastatinem: Je možné, že vedlejší účinky se liší?
Dobrý den, po Atorisu 10 mám křeče dolních končetin až dolů do prstů. Zároveň beru i magnosolv. Jednou jsem lékárně dostala místo Atorisu Atorvastatin je možné, že bych po něm křeče neměla? Není v tomto...
Podávání večerní tablety Vetmedinu 1,5 hodiny po jídle
Dobrý den, chci se zeptat, zda je možné večerní tabletu Vetmedinu dát třeba 1a pul hodiny po jídle
Vliv antibiotik V-Penicilin BBP na účinnost nitroděložního tělíska
antibiotika a antikoncepce Dobrý den, začala jsem brát V- Penicilin BBP 1,2 Miu tablety po 8 hodinách a mam nitroděložní tělísko. Ovlivňují tyhle antibiotika funkci tělíska?
Současné užívání Anopyrinu 100 a aplikace Clexane 400 IU - možná rizika a doporučení.
Dobrý den,mohu současně užívat Anopyrin 100 a píchat si Clexane 400 IU? Děkuji za odpověď
- Děti Magnesium
Doporučení vhodného magnesium glycinátu pro desetileté dítě.
Dobrý den, prosím o doporučení, které magnesium pořídit pro desetiletou dceru, aby bylo ve formě glycinátu? Děkuji a přeji hezký den
