Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Může GS Imunostim zapříčinit zvětšení nosní mandle?

    Dotaz z 4. 11. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dnes jsem byla se synem 3,5 roku na vyšetření nosní mandle, má ji zvětšenou (2.stupeň). Byl dlouho nemocný, rýma a kašel - bez antibiotik. Tak je to pravděpodobně následek toho. Doma mě napadlo, jestli to však nemůže být způsobeno i užíváním GS Imunostim.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

    Dobrý den, GS Imunostim patří do skupiny bakteriálních lyzátů- Jedná se o přípravky vyrobené z usmrcených a různě opracovaných bakteriálních těl nebo některých jejich části. Imunitní systém každého jedince je svým způsobem jedinečný a v konkrétní situaci a konkrétním čase se může chovat jedinečně. Konzultujte prosím na ORL..Hezký víkend, Daniela

     

    Podobné dotazy

    • Zývšení imunity - očkování

      Dobrý den. Syn má 4,5 roku. Trpí častými záněty horních cest dýchacích, kdy se mu zvětší nosní mandle a má neprůchodný noc. Trvá to dlouho a po celou dobu musí dýchat ústy. Bylo nám doporučeno řešení,...

    Nejnovější otázky v poradně