Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Mužů používat antibiotika ?

    Dotaz z 10. 11. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den mam anginu používala jsem 5 dni azitromicin a tet jsem byla na pohotovosti a předepsáno mi penicilin mužů začít brát když jsem poslední brala před 28 hod ?děkuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    užívání antibiotik následně po sobě je možné. Určitě však doporučuji užívat v odstupu 4 hodin od antibiotik probiotika k eliminaci trávicích problémů.

    S pozdravem a přáním brzkého uzdravení

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné