Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nedostala jsem menstruaci po vyjmutí Mireny

    Dotaz z 9. 5. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, 12.3. mi po třech měsících útrap na moji žádost vyjmuli Mirenu. Stále jsem nedostala menstruaci. Mám bolesti prsou a podbřišku a celkově se necítím dobře. Mám se objednat na gynekologii, nebo je to v pořádku?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    pro klid duše bych byla za preventivní kontrolu gynekologem, aby jste věděla, že je vše v pořádku.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Antikoncepce

      Dobrý den mam předepsanou antikoncepcii Azalie kvuli kojení ale na internetu jsem na ni četla hrozně negativních komentářu jako že se dlouho krvací nechuť miminka k mléku bolest hlavy atd..chci se zeptat...

    • Krvácení po zavedení Mireny: Jak dlouho je běžné a kdy zvážit další kroky?

      Dobrý den, jak dlouho mohou běžně trvat potíže s krvácením po zavedení mireny? Tělísko mám zavedené od začátku ledna a od té doby jsem asi víc krvácela než nekrvácela. První menstruace po zavedení trvala...

    Nejnovější otázky v poradně