Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Nosní sprej - expirace

    Dotaz z 11. 7. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám dotaz ohledně nosního spreje s přírodní mořskou vodou, který je po expiraci - může jeho používání způsobit problémy? Děkuji.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková
    Dobrý deň, bohužiaľ nemôžem Vám garantovať zdravotnú nezávadnosť a nezmenené zloženie produktu po uplynutí jeho exspiračnej doby alebo ak bol nesprávne skladovaný. Tieto dáta mimo iné vychádzajú so štúdií o stabilite prípravku. Preto Vám odporúčam v rámci ochrany zdravia potencionálne závadný alebo neúčinný liek nepoužívať. S pozdravom Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Expirace spreje Dymistin a možnosti při nespotřebování včas

      dobrý den chci se zeptat ohledně spreje dymistin .dostala jsem v lékárně LOT.4IC0919 EXP.06-2026 pochopila jsem že platnost je do června 2026.protože jsem dostala 3x. to do datumu nespotřebuji .co mám...

    • Bendovy kapky, podání po době expirace

      Dobrý den, podala jsem dítěti Bendovy kapky připravované v lékárně. Skladovala jsem je podle instrukcí. Po nějaké době jsem je opakovaně podala dítěti ve věku 4 let a následně zjistila, že kapky jsou 14...

    • Sanorin sprej 1%

      Otázka pro Mgr. Silvie Doležalová , píši ještě ohledne toho sanorinu stane se něco, když jsem ho 3x použila? Páč v letáku nic o 28 dnech není, že se nesmí používat. Děkuji

    • Zalehlé ucho, co pomáhá na uvolnění?

      Dobrý den, co pomáhá na zalehlé ucho po nachlazení nebo leteckém letu? Děkuji

    • Taffix

      Dobrý den, jaká je doba expirace nosního spreje Taffix? Děkuji.

    • Doba použitelnosti po otevření - Sterimar baby

      Dobrý den, jaká je prosím doba použitelnosti po otevření u nosního spreje Sterimar baby?

    • Mohu vyměnit sirup aerius za zodac?

      Dobrý den, syn nyní 10 let už má delší dobu předepsaný sirup aerius na alergickou rýmu. Teď byl delší dobu bez problémů, tak došlo k expiraci léku. Cca 3 dny zpátky se objevilo kýchání a rýma. Můžu mu na...

    • Zalehnutí ucha

      Dobrý den, mám rýmu a kašel. Přitom my zalehlo jedno ucho a je to nepříjemné. Poradíte my prosím jak se tohoto nepříjemného problému zbavit. Děkuji za odpověď Skopalíkoná

    Nejnovější otázky v poradně