Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Očkování a sluníčko

    Dotaz z 11. 6. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat v úterý jsem byla na očkování a ve čtvrtek jsem byla na sluníčku a večer mě začali trochu pálit a svedit ruce. Můžu si to namazat fenistil gelem? Nemůže to vadit? Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    ano, můžete.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

     

    Podobné dotazy

    • Očkování

      Dobrý den, včera odpoledne jsem byla na očkování. Jak dlouho po očkování nemohu na sluníčko? Děkuji

    • Imunita

      Dobrý den, chtěla jsem ze zeptat zdali je vhodné pro 14m dítě rakytniková šťáva? Pímo mám na mysli WELEDA BIO Rakytníková štáva (bez cukru) 200ml. Potřebuji malé posílit imunitu tak ji chci dávat...

    • Bolest kůže stehna a třísla

      Dobrý den, z ničeho nic mě začala bolet kůže stehna a třísla, je to takový pocit jak spálení od sluníčka, ale bez veškerých viditelných příznaků. Bolí/pálí jen při dotyku nebo při úplném oblečení. V den,...

    Nejnovější otázky v poradně