Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Omron M6

    Dotaz z 14. 12. 2016 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,mohu se zeptat jaký je rozdíl mezi omron m6,který byste mi doporučili.děkuji
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Lukáš Dobrovolný
    Hezký podvečer, obstarání tlakoměru za účelem domácího monitorování hypertenze jsem se věnoval již na jaře loňského roku (https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/nakup-tlakomeru), přičemž na tehdejším sdělení se nic převratného nemění, a vřele Vám jej tudíž doporučuji k pročtení. Příjemný vánoční čas přeje Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    • Chybová hláška M1 u tlakoměru Omron M6 Komfort

      Tlakoměr Omron M6 Komfort náhle přestal ukazovat. Měří, měří a náhle se na displeji objeví M1. Co s tím?

    • Nevhodná manžeta pro tonometr Omron M6 Comfort - co dělat?

      Dobrý den, objednal jsem si manžeta k tonometr M6 Comfort je u ní přímo napsáno, že je vhodná pro tento typ. Přišla mi manžeta se třemi různými koncovkami ani jedna však není vhodná pro tento tonometr...

    • Vhodný tlakoměr pro dítě (10let)

      Dobrý večer,potřebuji koupit tlakoměr pro dceru,můžete mi poradit. Děkuji,

    • tonometr

      Dobrý den, prosím o radu ke koupi tlakoměru pro mého 70-tého otce, který si měří tlak každý den. Před několika lety prodělal infarkt myokardu. Má zavedeny stenty. cévách. Chtěla bych mu pořídit kvalitní...

    • kontrola tlakoměru

      Dobrý den, potřebovala bych zkontrolovat správnost měření krevního tlaku tlakoměrem Omron M6. Znáte kontakt na servis?

    • Prodáváte měříč krevního tlaku?

      Jedná se mi o pažní tlakomer.Pokud máte,kolik stojí?Děkuji za info.

    • Koupě tlakoměru

      Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu. Chci si pořídit domácí pažní tlakoměr, který by měl indikátor upevnění manžety a byl spolehlivý. Můžete mi prosím doporučit výrobek? Děkuji

    • Rozdíl mezi tlakoměry

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi tlakoměrem Omron M7 a M6? A ještě jaký je rozdíl mezi měřením detekce arytmie a detekce arytmie (fibrilace síní AFib.) Děkuji

    • Tlakoměr

      Dobrý den, zakoupila jsem tlakoměr OMRON M6 comfort. Jak zjistit, že tento přístroj měří správně? Dá se někde kalibrovat? U ostatních přístrojů píšete, že se máme obrátit na výrobce. Ovšem výrobce je...

    • nákup tlakoměru

      Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem, který tlakoměr z řady OMRON vybrat pro spolehlivé domácí měření. Děkuji za odpověď

    Nejnovější otázky v poradně