Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Potíže s Užíváním Antikoncepce

    Dotaz z 26. 5. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, beru ant.Vermari a zapomnela jsem uzit 1 tbl.ve 3.rade blistru.Dle navodu jsem uzila 2 najednou a pokracuji dal,ale mam slabe krvaceni. Dle navodu nemam nasledne uzivat 4 tbl.placeba a zacit dalsi blistr. Potrebuji ponechat dny beze zmeny kvuli dovolene. Je mozno placebo uzit jako vzdy?D.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    možné to sice je, ale antikoncepční účinek nemusí být zcela zachován, proto doporučuji dodržet instrukce v příbalovém letáku.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně