Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Ranní užívání Nebiletu a Prestaria Neo

    Dotaz z 22. 9. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, používám na tlak Nebilet a Prestarium Neo 5 mg .Mám brát po ránu a nalačno. Čím mám prosím začínat? Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    současné užívání Nebiletu a Prestaria Neo je možné, nepanují mezi nimi závažné interakce. Pokud byste však pociťovali příliš velké snížení tlaku, závratě, mdloby nebo sníženou srdeční frekvenci kontaktujte lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně