Remood a NU
Dobrý den,
průjem patří mezi časté nežádoucí účinky, které se u Vás dostavily pravděpodobně z navýšení dávky. Pokud se situace do pátku nezlepší, nebo se naopak zhorší, doporučuji konzultaci s lékařem, který může zvážit znovu snížení dávek, případně nasazení jiného léčivého přípravku.
S pozdravem a přáním brzkého vyřešení problému
Barbora Jedličková
Podobné dotazy
Současné užívání Remoodu a antibiotik Penlac: Je nutné přerušit léčbu Remoodem?
Dobrý den , beru lék Remood již delší dobu a nyní jsem dostala antibiotika Penlac 875mg/125mg , je možné tyto léky brát současně ,nebo musím Remood vysadit po dobu braní antibiotik? Moc děkuji za...
Nejnovější otázky v poradně
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Užívání METHIONIN KOMPLEX při současné medikaci a brániční kýle
Dobrý den,mám brániční kýlu,padají mi vlasy doporučeno užívání METHIONIN KOMPLEX..MOHU UŽÍVAT PROSÍM.Užívám léky CONCOR,ELIGUIS,PROPANORM,ATORIS,VALDOXAN RIVOTRIL,EUTHYROX...
Platnost elektronického poukazu na ELiQuis
delka platnosti e poukazu na elikqus
Kombinace Lusopresu a meduňkového čaje
Když beru lusopres můžu medunkovy čaj děkuji za informaci
Užívání Klacidu SR 500 mg a Ospenu 1,5 MIU při infekci Helicobacter pylori.
Dobrý den můžu užívat lék i když mám Helicobacter pylori mám antibiotika Klacid SR 500mg a Ospen 1'5MIU děkuji za odpověď
