Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Remood a NU

    Dotaz z 19. 7. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobry den, dostala jsem lek Remood, ktery jsem 14dni brala v davce 10mg. od minuleho patku mam nasazeny 20mg od zvyseni davky mam kazde rano prujmovitou stolici :-( prejde to? mam jeste vyckat? dekuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    průjem patří mezi časté nežádoucí účinky, které se u Vás dostavily pravděpodobně z navýšení dávky. Pokud se situace do pátku nezlepší, nebo se naopak zhorší, doporučuji konzultaci s lékařem, který může zvážit znovu snížení dávek, případně nasazení jiného léčivého přípravku.

    S pozdravem a přáním brzkého vyřešení problému

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné