Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Společné užívání léků.

    Dotaz z 24. 12. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Užívám atb levofloxacin mylan 500mg,medrol 4mg a na inhalaci formano 12mikrogramu to vše na zápal plic.Můžu k tomu užívat essentiale forte 300mg na posílení jater? Děkuji za odpověd.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    interakce zde nejsou známé.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    • Společné užívání léku

      Dobrý den,nově mě byl předepsán Isicol a nevím,zda si mohu dál brát při bolesti Palgatol Děkuji za radu

    • Společné užívání léku

      Dobrý večer,mohu užívat společně endromed a strepfen?

    • společné užívání léku

      Dobrý den ráno mám užívat Pradaxa, Concor, Rymonorm, Salazopyrin můžu užít všechny najednou? Děkuji

    • Společné užívání léků

      Dobrý den, mohu užívat lék Elicea společně s Modinem, který obsahuje kromě třezalky a esenciálních aminokyselin i fenilalalin? Předem děkuji za odpověď.

    • Společné užívání léků

      Dobrý den mohu se zeptat mé dítě užívá dlouhodobě aerius jednou denně mohu mu podávat ve stravě mák? Četla jsem pozor u alergiku uzivajicich léky v kombinaci s mákem ve stravě, děkuji za odpověď

    • Společné užívání léků

      Večer jedna tobolka Pregabalin 75 mg. Můžou se užít během dne léky proti bolesti Aulin, Nimesil, (Brufen)? Po 12-cti hodinách od Pregabalinu. Děkuji.

    • Společné užívání léků

      Může se při užívání léků Eliquis na ředění krve užít i Zodac na alergii? Děkuji

    • Společné užívání léků

      Dobrý den mohu užívat zároveň utipro plus dvakrát denně a nolpazu 40mg jednou denně plus vitamín c. Děkuji

    • Společné užívání léků.

      Užívám 3x denně isoprinosine a 3x denně essentiale,můžu je brát společně nebo s odstupem.Děkuji.

    • SPOLEČNÉ UŽÍVÁNÍ LÉKŮ

      HEZKÝ DEN, ZAKOUPIL JSEM U VÁS DOPLNĚK STRAVY VITAMÍN K2 MK 7 + D3 FORTE TBL.100 +25 ZDARMA. PROTOŽE UŽÍVÁM PERNAMENTNĚ "VASOIRIN 100mg"1/2, NA ŘEDĚNÍ KRVE, PROSÍM O SDĚLENÍ, ZDA UVEDENÝ "K2" ŘEDÍ KREV,...

    Nejnovější otázky v poradně