Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Stahování bránice po užití Codeinu.

    Dotaz z 24. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám náběh nazápal plic a s velkou pravděpodobností černý kašel. Dostala jsem Klacid a Codein. Po užití Codeinu mě ale v noci budí "stahování bránice", je to jako kdyby nakašel,ale ten neproběhne. Je toto normální? Ještě jsem Codein neužívala.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    může se jednat o nežádoucí účinek tohoto léku. Pokud by nedocházelo k ústupu obtíží, či se snad zhoršovaly, kontaktujte lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně