Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Tenisovy loket teplota

    Dotaz z 6. 2. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,léčím se s tenisovým loktem,již po týdnu mi dr.aplikoval 2injekci ikdyz jsem četla,že se může aplikovat až po 3tydnech.Je možné,že z toho mohu mít teplotu?Děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    nenapísali ste názov injekcie, no je možné, že je to nežiadúci účinok lieku.

    S pozdravom Štupáková

    Nejnovější otázky v poradně