Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Tetování mast

    Dotaz z 28. 1. 2017 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Chci se zeptat. Jaké masti na hojení a mazání kůže by jste mi doporučili po tetování. Děkuji za odpověď.
    Hezký den, povětšinou se setkávám s užíváním bílé kosmetické vazeliny nebo kalciové masti (panthothenové), které sice tvoří semiokluzivní vrstvu zajišťující značnou hydrataci pokožky, ovšem ne každému vyhovují a první jmenovaná navíc neobsahuje žádnou regenerační složku. Mé doporučení tedy jednoznačně směřuje k Bepanthenu plus (dexpanthenol, chlorhexidin), jež skýtá nejlepší efekt antiseptický ruku v ruce s epitelizací epidermis. Obstojný hojivý standard nabízí též tokoferolový Infadolan nebo Vitamin E 5% mast (Dr. Müller). Loučí se Lukáš Dobrovolný

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně